A+ A A-

ΚΑΤΑΤΑΞΗ - 10 ΠΡΩΤΩΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ - 3ου PHOTO OF THE DAY 2010

 

1η ΘΕΣΗ
R04=ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ


2η ΘΕΣΗ
P09=ΚΑΣΣΑΝΗ ΒΟΥΛΑ


3η ΘΕΣΗ
K10=ΚΑΣΤΑΝΗ ΛΟΥΙΖΑ


4η ΘΕΣΗ
Z03=ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΙΖΑ

5η ΘΕΣΗ
K07=ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

6η ΘΕΣΗ
L23=ΜΥΡΙΑΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

7η ΘΕΣΗ
K06=ΤΣΑΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

8η ΘΕΣΗ
M01=ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

9η ΘΕΣΗ
F09=ΚΩΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

10η ΘΕΣΗ
Z06=ΠΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Δείτε το άλμπουμ εδώ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ 3ου PHOTO OF THE DAY 2010

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΠΟ ΤΡΙΚΑΛΑ (RED PILL)

RP01=ΜΙΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
RP02=ΤΖΟΥΡΤΖΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ
RP03=ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΝΑΝΤΙΑ
RP04=ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
RP05=ΤΑΝΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
RP06=ΤΖΟΥΡΤΖΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΠΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑ (Φ.Λ.Λ.)

L01=ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ
L02=ΑΝΕΣΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
L03=ΒΕΛΟΥΔΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
L04=ΒΗΤΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
L10=ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΒΑΝΕΣΣΑ
L11=ΚΟΒΑΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ
L12=ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
L14=ΜΑΡΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
L15=ΜΙΧΟΥ ΜΑΡΙΑ
L16=ΜΠΑΚΟΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ
L17=ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΙΟΛΕΤΤΑ
L19=ΣΑΝΙΔΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
L20=ΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ
L21=ΤΣΙΩΛΗ ΜΑΡΙΑ
L23=ΜΥΡΙΑΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
L28=ΒΟΓΓΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΠΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑ(MIRRORFOTO)

M01=ΜΠΑΝΤΟΥΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Μ02=ΚΟΡΟΔΗΜΟΣ ΝΙΚΟΣ
Μ03=ΚΕΡΑΣΤΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
Μ04=ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Μ05=ΚΟΥΤΣΟΥΡΑ ΕΥΗ
Μ06=ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Μ07=ΧΟΥΤΖΟΥΜΗΣ ΜΠΑΜΠΗΣ
Μ08=ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ
Μ09=ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
Μ10=ΔΟΥΜΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
Μ11=ΜΠΑΔΗΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Μ12=ΝΙΑΒΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
Μ13=ΖΗΣΗΣ ΘΥΜΙΟΣ
Μ14=ΔΗΜΗΤΡΕΛΟΣ ΠΑΝΟΣ
Μ15=ΤΣΕΤΣΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ
Μ16=ΣΠΙΝΟΣ ΠΑΝΟΣ
Μ17=ΛΕΜΟΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Μ18=ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΡΟΥΛΑ
Μ19=ΜΠΕΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
Μ20=ΓΕΡΑΝΤΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑ(ΛΕ.Φ.Κ.Κ)

k01=ΚΑΤΣΕΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ
k02=ΨΗΦΗΣ ΜΑΡΚΟΣ
k03=ΚΟΡΚΟΝΤΖΕΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
k04=ΠΟΛΥΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
k06=ΤΣΑΤΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
k07=ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
k08=ΜΠΡΟΥΖΙΩΤΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
k09=ΦΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
k10=ΚΑΣΤΑΝΗ ΛΟΥΙΖΑ
k11=ΚΩΣΤΑΜΗΣ ΘΩΜΑΣ
k12=ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΠΟ ΡΟΔΟ (PhotOrion)

P01=ΒΑΣΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
P02=ΚΑΛΑΓΡΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ
P03=ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ
P05=ΜΑΛΙΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
P06=ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ
P07=ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
P08=ΠΑΣΣΑΡΟ ΜΑΡΙΑ
P09=ΚΑΣΣΑΝΗ ΒΟΥΛΑ
P10=ΚΟΥΡΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ
P11=ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ
P12=ΚΑΤΣΑΝΑΚΗ ΜΑΙΡΗ
P13=ΚΑΤΣΑΝΑΚΗ ΟΛΓΑ
P14=ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΡΙΑ
P15=ΜΠΑΤΑΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
P16=ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ
P17=ΒΟΛΟΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ
P18=ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΕΒΗ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΠΟ ΛΑΜΙΑ (Φ.Ο.Λ.)

Ζ01=ΑΝΑΓΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ζ02=ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Ζ03=ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΙΖΑ
Ζ04=ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ζ05=ΚΑΚΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
Ζ06=ΠΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ζ07=ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
Ζ08=ΤΖΟΒΑΝΑΚΗ ΔΩΡΑ
Ζ09=ΤΣΙΡΩΝΗ ΘΑΛΕΙΑ
Ζ10=ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
Ζ11=ΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
Ζ12=ΦΕΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Ζ13=ΦΡΙΛΙΓΓΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
Ζ14=ΦΩΤΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ
Ζ15=ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
Ζ16=ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ ΠΑΝΟΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ (Φ.Λ.Λ.)

F01=ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
F02=ΤΣΙΝΤΖΙΡΑΚΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
F03=ΛΑΓΑΡΙΑ ΕΛΕΝΑ
F04=ΚΑΡΑΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
F05=ΜΥΓΔΑΝΑΛΕΥΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
F06=ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
F07=ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
F09=ΚΩΤΣΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
F10=ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
F11=ΣΑΜΠΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
F12=ΓΑΒΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
F13=ΚΑΤΣΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
F14=ΓΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
F15=ΑΜΒΡΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
F16=ΛΙΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
F17=ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΤΗΣΤΟΣ
F18=ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
F19=ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ
F20=ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ
F21=ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ
F22=ΓΚΙΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
F23=ΚΑΡΑΒΑΓΓΕΛΗ ΕΦΗ
F24=ΛΟΥΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
F25=ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΚΑΜΠΡΙΖΕΦ
F27=ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΥΝΟΛΟ 111 ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ